Sorteeri:

Tiim

/

Ülesanne

Ülesanne #1: Tere!

Valmistage oma tiimi tutvustav liikuv gif-pilt koolimaja heas või põnevas kohas.

Kommenteerivad: Moonika Maidre

Moonika Maidre on graafiline disainer, kes töötab oma pisikeses disainiagentuuris Argipäev. Seal valmivad kujundused nii plakatitele, raamatutele, kui näitustele. Oma näo on saanud näiteks Kahvliahvi Kokakool, Arhitektuurimuuseumi õppeklassi seinad ja Maantemuuseumi hooajanäitused. Moonika kommenteerib õpilaste töid koos praktikant Kristjan Hinnoga.

www.argipaev.ee

Pähklimäe Gümnaasium / Dragon

Artjom Kovalskih, Semyon Suhhotin, Roman Leonov, Dmitri Retsutin

Me valisime selle koha, sest see on meie kooli mänguväljak, kus algklasside lapsed mängivad rõõmusega.

Kommenteerivad:

Moonika Maidre

Kohavalik on lustlik ja gif animatsioonis toimub palju – lehvitate, ronite, liigute tumbadega, däbite. Tumbadega ruudustikul liikumine on väga lahe ja olete katsetanud ka erinevate kaamera nurkadega.


Koeru KK / Goofdogs

Angelica Fransesca Arhilahti, Kevin Ots, Sandra Ots, Geily Tamm, Kaidi Tamm, Ervin Tombak, Kirke Grünmann

Loota on, et meie koolimaja saab uuesl aastal mõned lisaruumid- ja mugavused. Seniks valisime oma tiimi tutvustamiseks välisseina, et teile meie suurepäraseid žongleerimise oskuseid esitleda!

Kommenteerivad:

Moonika Maidre

Teie gif animatsioon on puhtalt üles ehitatud koolimajale. Gif animatsioon on mõnusalt optilise mänguga. Olete suutnud leida väga palju erinevaid lahendusi ühe elemendiga. Tööga on palju vaeva nähtud ja tundub, et seda on rõõmuga tehtud, mis on väga tähtis osa tööprotsessist. #edukasprojekt


Pähklimäe Gümnaasium / Arhicrab

Ksenija Okuneva, German Lužin, Uliana Aseeva, Nikolai Sovetnikov, Sofia Farbtuk, (Kristina Kutuzova - operaator).

Meie tahtsime näidata meie kooli aia ilu ja omapärat. See on ühe jope lugu, mis külastas meid kõiki ja andis meile oma soojust nagu seda annab meie kool oma õpilastele. Joonistused tagaplaanil on meie kooli õpilaste loovtööd tehtud armastusega kingituseks koolile. See kõik kujutab meie suhteid teine teise ja kooliga.

Kommenteerivad:

Moonika Maidre

Gifist areneb välja lausa filmi süžee. Olete väga osavalt oma idee sümbolistlikult edasi andnud. Kaamera fookus on alguses suunatud mitteolulisele nt kaadrist lahkuv tüdruk, mis tekitab jopevahetuses segadust. Sealt edasi on juba väha sujub kaameratöö ja idee tuleb kenasti esile. Ilus, läbimõeldud ja sügavamõtteline teos.


Virtsu Kool / Ketsid

Keitlyn Suur
Mari Ann Isak

Tuulikud ja see kaart iseloomustavad Virtsut ja nende juures on hea rahulik istuda, tunneme ennast seal koduselt.

Kommenteerivad:

Moonika Maidre

Tere! Tahaks näha kellega täpsemalt läbi gifi tutvun :) Olete leidnud oma asukohta iseloomustava võttepaiga. Kasutate osavalt ära tuuliku liikumist ja taustal olev illustratsioon jätab kogu kupatuses multika tunde. Tuult tiibadess!


Pähklimäe Gümnaasium / DAP

Trofimova Darja, Makarova Anna, Ramenskaja Polina

Me valisime teema "Geograafia". Me arvame, et see on meie kooli omapära. See maaling näitab meie maailma osad.

Kommenteerivad:

Moonika Maidre

Toote osavalt esile ruumi ja rekvisiite ehk olustikku iseloomustavaid detaile. Kaameratöö on väga läbimõeldud ja sujuv. Kogu gif on osavalt toimetatud ja teostatud. Soovitus lisatööks! Gifi formaat küll ei võimalda aga läbi filmi saate tulevikus proovida liikumist ka heliga.


Oled jõudnud lehekülje lõppu.

Lehekülge ei leitud, vabandame!