Sorteeri:

Tiim

/

Ülesanne

Ülesanne #3b: Inventuur

Kaardistage oma koolimaja mööbel ja sisustus.

Kommenteerivad: Tootedisainer Merike Rehepapp

Merike on nii oma hariduselt kui ka hingelt tootedisainer. See aga tähendab, et kui ta näiteks trolli siseneb, siis võib ta unustada oma sõidupiletiga tegelemise, kuna ta jääb lummatult trolli ust vaatlema. Huvi selle vastu, kuidas see uks töötab on suurem trahvisaamise hirmust. Tema lemmikküsimus on MIKS ja ta küsib seda lakkamatult. Merike on kirjutanud esimese disainiõpiku Disainispikker üldhariduskoolide õpetajale, millega seoses on ta koolitanud paljusid õpetajaid paremini disaini õpetama. Samuti on ta aktiivselt disainikonkursi NODI (NOored DIsainivad) korraldamise juures ning hindab igal aastal õpilasleiutajate konkursile laekuvaid leiutisi. Igapäevaselt õpetab Merike Eesti Kunstiakadeemias tudengeid ning on ka ise tudeng ehk doktorant. Seega mõistab ta õppijaid hästi.

53 KK / Dreamteam

Ohutus ennekõike! Meie inventuuri käigus kontrollisime tulekustutite olemasolu koolis. Tundub, et sellega on kõik korras. Kokku saime 13 tulekustutit.


Kuuste Kool / Dream team

Eva-Lotta Aasajärv
Triinu Alliksaar
Kertu Kaldma
Karel Kuusik
Tanel Lill


Kuuste Kool / FBI-ajud

Reti Natalie Nael
Tiia Tomson
Kristjan Konts
Ken-Martten Hiiemäe

Inventuuri tegime kahest erinevast liigist:
1) prügikastid;
2) toolid.
Kokku panime need ühtsesse GIF-i.


Jõhvi Gümn / Kolmnurk

Lev Rodionov, Kristina Rebane, Gabriel Lehtla

Väike Gallerii meie kooli sisustusest. Valisime just need esemed kuna leidsime et nad on kõige silmapaistvamad. Need toolid kad kapid tekitavad seda kaasaegse kooli tunnet. Lisaks sellele on nad veel mugavad :)


Tabivere Põhikool / Kuubik

Eveli Haavik, Karin Joonson, Nikita Lageda, Jaan-Robert Reiman, Tanel Roots, Mia-Chanel Susi

Meie tegime pilte meie kooli laudadest ja toolidest. Käisime koolis ringi ja pildistasime kõik koridorides olevad lauad ja toolid ära.

Kommenteerivad:

Tootedisainer Merike Rehepapp

Tere noored! Teil on tõesti kooli peal väga eri sorti ja eri ajastutest toole ja laudu. Siin võiks teha ühe väikese eksperimendi, näidata seda pildikollaazi võõrastele (kes teie kooli ei tea ega tunne) ja lasta ära arvata või isegi joonistada, milline oleks see maja (arhitektuur) sellise mööbli ümber. Kuhu see mööbel nende meelest sobituks ja miks? Ja mida see mööbel neile kõneleb? Veel võiks teha kooli peal äraarvamise võistluse, kas inimesed oskavad kohe paugust öelda, kus need toolid ja lauad maja peal asuvad? On nad neid üldse märganud? Tundub, et nüüd võiks põnevaks minna.

Head hullamist!

Aitäh!


Oled jõudnud lehekülje lõppu.

Lehekülge ei leitud, vabandame!