Sorteeri:

Tiim

/

Ülesanne

Ülesanne #4b: Reis kooli

Uurige kooli saabumise teekondi.

Kommenteerivad: Liina-Liis Pihu

Liina-Liis on noor arhitekt, keda huvitavad tühjad hooned. Mahajäetud majades näeb ta võimalust põnevaks uuteks funktsioonideks või ehitusmaterjalide taaskasutamiseks. Liina-Liis uurib linnaruumi ajutise (taas)kasutuse ja elamise võimalusi Kodasema meekonnas, MTÜ Ruumiringluse algatuses ning Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri tudengitega töötades. Lisaks inimese loodud ruumile paelub Liina-Liisi ka võimas ja müstiline loodus.

 

 

53 KK / Dreamteam

Me uurisime meie tee kooli. Oli huvitav uurida meie teed kooli, me vaatasime ümbritsevat keskkonda, mitte nii, nagu me tavaliselt vaatasime. Üks meie sõber elab Õismäel ja ta küsis "Millist teed valida ja millised bussid sobivad, et kõige kiiremini kooli tulla". Meie näitasime talle seda kõige lühemad teed kooli. See oli väga hea v]imalus tappa 2 lindu ühe kiviga. Aitasime sõpra ja tegime ülesannet valmis.


Rääma PK / NaMaiLii

Alondra Liiva, Margitta Maidla, Maria Nazarova

Jäime veidi hiljaks, sest ei saanud hakkama töö vormistamisega.
https://www.storyjumper.com/book/index/63272805

Book titled 'Pst! Reis kooli'Read this book made on StoryJumper

Jõhvi Gümn / Kolmnurk

Lev Rodionov, Kristina Rebane, Gabriel Lehtla

Tuli kaval mõtte pähe et läheks kooli virtuaalselt. Selleks kasutasimegi google mapsi.
Tee algab Kohtla-Järve Ahtme linna osast.


Pähklimäe Gümnaasium / Arhicrab

See on meie kooli hääl ja kõige suurem tee kooli (Sillamäest!!!)

Kommenteerivad:

Liina-Liis Pihu

Kärt Tomingas: Tore filmike ja kahju, et nii ruttu otsa lõppes. Oleks tahtnud kuulata veel erinevaid sahinaid ja neid üksteisega võrrelda.

Liina-Liis Pihu: Huvitavalt kajastatud teekond. Tavapärane on kujutada teekonda liikumises, kuid teie olete filminud paigalseistes, olete sellega teinud pausid oma liikumisse, peatunud ning jälginud. Väga meeldiv, et olete teekonna mõtestatult erinevateks etappideks ehk kaadriteks jaganud.
Pimedast talvisest videost, kus kaadris on pigem ruum ja objektid kui inimesed, jäi mulje, et tegu pole väga inimkeskse ruumiga. Arutage, kuidas saaks teekonda või videot sellest inimsõbralikumaks muuta (pingid, valgus, mänguväljakud, värv, helid jms).


Are Kool / Karkass

Rauno Luur ja Markus Steinberg

Koolitee on meil kõigil erinev: paljud peavad ületama ristteid, et koolimajja jõuda. Ükski tee ei tule otse, alati on vaja õige teeots valida. Nii ka elus: pidev valikute küsimus. Kas või kõige lihtsam- tulla või mitte tulla, õppida või teha endale järjekordne vaba päev. See on nagu muinasjutus: kas valida kergem või raskem teekond.


Oled jõudnud lehekülje lõppu.

Lehekülge ei leitud, vabandame!